happy family in the kitchen. mother and  children preparing the dough, bake cookies
banner1
Beautiful small girl tasting a chocolate cake
Preparation handmade chocolate candies, close up
ISM2020 fair v1
STRONA GŁÓWNA » CELIKO NA TARGACH FOODEX JAPAN 2017

Celiko na targach FOODEX JAPAN 2017

31/03/17

W dniach 7-10 marca br. firmy Celiko S.A. i Celiko Sp. z o.o. zaprezentowały swoją ofertę w ramach stoiska regionalnego Województwa Wielkopolskiego podczas targów przemysłu spożywczego FOODEX JAPAN, odbywających się w Tokio.

Foodex Japan to jedyne targi o tematyce żywności w regionie Azji i Pacyfiku, podczas których wystawcy mają możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami największych japońskich firm zajmujących się sprzedażą żywności i napojów. W tym roku wzięło w nich udział ponad 3 200 wystawców z całego świata i odwiedziło ponad 82.000 zwiedzających.

Wielkopolskie stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a z wystawcami spotkali się przedstawiciele Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Tokio, którzy zorganizowali dla uczestników spotkanie dotyczące rynku japońskiego i opowiedzieli o tym jakie są wymagania japońskiego odbiorcy.

Udział w targach realizowany był w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.

EFRR_Samorzad_kolor1

« 30.05.2017 Celiko na targach Mother & Baby
29.09.2017 Celiko na targach Polagra Food 2017 »

Nasza strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Jeżeli nie akceptujesz Polityki, prosimy o niekorzystanie z naszej witryny WięcejOK