happy family in the kitchen. mother and  children preparing the dough, bake cookies
banner1
Beautiful small girl tasting a chocolate cake
Preparation handmade chocolate candies, close up
STRONA GŁÓWNA » CELIKO S.A. I CELIKO SP. Z O.O. NA TARGACH VIETNAM FOODEXPO 2018

Celiko S.A. i Celiko Sp. z o.o. na targach Vietnam Foodexpo 2018

28/11/18

W dniach 14-17 listopada br. firmy Celiko S.A. i Celiko Sp. z o.o. zaprezentowały swoją ofertę w ramach stoiska regionalnego Województwa Wielkopolskiego podczas targów Foodexpo 2018 Vietnam, odbywających się w mieście Ho Chi Minh.

Targi Vietnam Foodexpo uważane są za najbardziej kompleksową wystawę w branży spożywczej. Prezentują tysiące produktów żywnościowych i rolnych, począwszy od surowców po produkty wysoko przetworzone oraz nowości wprowadzane aktualnie na rynek. Vietnam Foodexpo jest jednym z wiodących wydarzeń służących promocji handlu organizowanych przez Ministerstwo Przemysłu i Handlu oraz Wietnamską Agencję Promocji Handlu.

Oferta firm Celiko S.A. i Celiko Sp. z o.o. oraz stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Udział w targach realizowany był w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.

https://www.umww.pl/foodexpo-2018-vietnam

vietnam foodexpo 2018

« 16.11.2018 Nowy baton pod marką FRUPP - z polskich jabłek
07.01.2019 CELIKO S. A. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich »

Nasza strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Jeżeli nie akceptujesz Polityki, prosimy o niekorzystanie z naszej witryny WięcejOK