happy family in the kitchen. mother and  children preparing the dough, bake cookies
banner1
Beautiful small girl tasting a chocolate cake
Preparation handmade chocolate candies, close up
STRONA GŁÓWNA » USŁUGI

Usługi


USŁUGI TECHNOLOGICZNE

CELIKO podejmuje się różnych opracowań recepturowych i technologicznych w ramach kierunków produkcji obecnych w naszej ofercie handlowej.

 

USŁUGI KONFEKCJONOWANIA

Podejmujemy się pakowania w opakowania oferowane w naszej ofercie handlowej, z możliwością negocjacji wymiarów i gramatur.
Posiadamy możliwość pakowania produktów spożywczych (proszkowych i granulowanych) w kilkugramowe saszetki o wymiarach: 6,5 cm x 9,0 cm oraz 6,5 cm x 12,0 cm, pakowane następnie do kartonika. Takie opakowanie doskonale nadaje się do pakowania produktów proszkowych, których gramatura mieści się w przedziale od kilku do kilkunastu gram, jak na przykład: suplementy diety, napoje instant i inne.

Posiadamy również maszyny pakujące umożliwiające konfekcjonowanie produktu powierzonego, w opakowania różnego typu, np.:
– torebki typu doypack (struna),
– torebki stabilo (struna),
– opakowania typu stick,
– saszetki,
– puszki,
– kartoniki,
– oraz słoje PET.

 

WSPÓŁPRACA

Oferujemy współpracę w zakresie:
– usługowego pakowania produktów w opakowania opisane powyżej,
– pełnej produkcji produktów wg receptury klienta lub naszej oraz kompleksowego pakowania w opisanej powyżej opakowania.

Zapraszamy do współpracy.

Nasza strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Jeżeli nie akceptujesz Polityki, prosimy o niekorzystanie z naszej witryny WięcejOK