BUDYNIE I KISIELE
NA SZYBKO

Budynie i kisiele na szybko Celiko – kisiel pektynowy z sokiem z czarnej porzeczki i buraka, budyń czekoladowy z miętą i budyń o smaku caffe latte.

Desery „NA SZYBKO” Celiko to słodkie i zdrowe przekąski, łatwe i szybkie w przygotowaniu. Są nowoczesnym i kreatywnym rozszerzeniem linii klasycznych deserów – wpisują się w najnowsze trendy żywieniowe i proponują nieszablonowe warianty smakowe.

Budynie „NA SZYBKO” świetnie sprawdzą się jako drugie śniadanie w pracy lub pyszny podwieczorek. Są odpowiednie dla osób aktywnych i uprawiających sport – bogate w białko (pokrywają 10% dziennego zapotrzebowania dla osoby dorosłej). Są produktem bezglutenowym, wzbogaconym w składniki mineralne – wapń lub magnez. Przygotujesz je zarówno NA ZIMNO I NA CIEPŁO.

BUDYNIE I KISIELE
NA SZYBKO

Kisiele pektynowe „NA SZYBKO” świetnie sprawdzą się jako miły przerywnik w pracy lub pyszny deser w domu. Zostały stworzone w oparciu o naturalne składniki – na bazie pektyny z owoców, bez skrobi. Zawierają soki owocowe. Są produktem bezglutenowym, bogatym w błonnik, odpowiednim dla wegetarian i wegan

W linii deserów na szybko dostępnych jest 5 produktów:

 • Kisiel pektynowy z sokiem z jagody i buraka  
  (produkt bezglutenowy; nr licencji: PL-064-100)
 • Kisiel pektynowy z sokiem z agrestu i przecierem banana 
  (produkt bezglutenowy; nr licencji: PL-064-099)
 • Budyń czekoladowy z miętą 
  (produkt bezglutenowy; nr licencji: PL-064-096)
 • Budyń o smaku Caffe latte
  (produkt bezglutenowy; nr licencji: PL-064-097)
 • Budyń o smaku śmietankowym z malinami
  (produkt bezglutenowy; nr licencji: PL-064-098)

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ